NJCAA REGION III CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP
                   PROCTOR PARK, UTICA, NY    10/27/2018

                            TNT Timing Services
                             www.tnttiming.com

               ********** MALE 8K OVERALL RESULTS **********

================================================================================
PLACE TMPL NAME                YEAR SEX SCHOOL                 TIME   PACE
================================================================================
    1    1 Jared Craw            FR   M Hudson Valley CC       30:38.4  6:10 
    2    2 Joshua Stuhlman            M Mohawk Valley          31:38.2  6:22 
    3    3 Will Beckhorn         FR   M Finger Lakes CC        31:48.4  6:24 
    4      John Godfrey          SO   M SUNY Adirondack        31:56.7  6:26 
    5    4 Jake Baisley               M Herkimer County        32:15.8  6:30 
    6    5 Moulid Yerow          FR   M Onondaga CC            32:31.6  6:33 
    7    6 Holden Maynard        SO   M Hudson Valley CC       32:32.9  6:33 
    8    7 James Blaauboer       FR   M Hudson Valley CC       32:39.4  6:35 
    9    8 Anthony Latella            M Mohawk Valley          33:02.7  6:39 
   10    9 Jordan Buisch         SO   M Finger Lakes CC        33:19.1  6:43 
   11   10 Dylan Durgan          SO   M Finger Lakes CC        33:27.9  6:44 
   12   11 Michael Laszlo        FR   M Onondaga CC            33:40.8  6:47 
   13   12 Austin Cooper         FR   M Finger Lakes CC        33:44.6  6:48 
   14   13 Josh Roman            FR   M Finger Lakes CC        33:48.0  6:48 
   15   14 Joseph Degiorgio      FR   M Hudson Valley CC       34:01.5  6:51 
   16   15 Alex Childres              M Mohawk Valley          34:03.2  6:51 
   17   16 Steven Lindsay        SO   M Hudson Valley CC       34:03.6  6:52 
   18   17 Ryan Moon             SO   M Hudson Valley CC       34:06.9  6:52 
   19   18 Lewis Lewis                M Herkimer County        34:08.4  6:53 
   20   19 Aden Aden             FR   M Onondaga CC            34:10.8  6:53 
   21   20 Ricky Patterson            M Herkimer County        34:11.5  6:53 
   22   21 Salvatore Latella          M Mohawk Valley          34:17.4  6:54 
   23   22 Cade Van Ornam        FR   M Onondaga CC            34:23.1  6:56 
   24   23 Zumar Smith                M Herkimer County        34:42.7  6:59 
   25      Krystofer Mosher      FR   M SUNY Corning CC        35:12.2  7:05 
   26   24 Shaun Buerker         SO   M Hudson Valley CC       35:16.6  7:06 
   27   25 Yussuf Sirat          SO   M Onondaga CC            35:41.2  7:11 
   28      Ngor Nyang            SO   M Cayuga CC              35:52.7  7:14 
   29   26 Ryan Lovell           FR   M Onondaga CC            36:07.8  7:17 
   30   27 Eric Lally            FR   M Onondaga CC            36:35.1  7:22 
   31   28 Andrew Yacobucci           M Herkimer County        36:37.1  7:22 
   32   29 Jordan Edmonds             M Herkimer County        36:56.6  7:26 
   33   30 Kennyasha Joseph           M Herkimer County        37:07.5  7:29 
   34      Kyler Kress           FR   M Onondaga CC            37:13.8  7:30 
   35      Marius Murabito            M Herkimer County        37:16.4  7:30 
   36      Joseph Intrieri       FR   M Hudson Valley CC       37:38.2  7:35 
   37   31 Jaymie Ticknor             M SUNY Broome CC         37:42.1  7:36 
   38   32 Jamie Haskell              M Mohawk Valley          37:59.3  7:39 
   39   33 Dominic Pasquale           M SUNY Broome CC         38:06.0  7:40 
   40      Noah Newton           FR   M SUNY Jefferson         38:16.2  7:42 
   41      Anton Conto           SO   M Hudson Valley CC       38:46.0  7:48 
   42      George Watson              M Herkimer County        38:54.9  7:50 
   43   34 Jacob Canne           FR   M Finger Lakes CC        38:59.5  7:51 
   44      Kyler Ford                 M Herkimer County        39:38.4  7:59 
   45      Brandon Whitman       SO   M Cayuga CC              39:48.0  8:01 
   46      Kevin Kidney          SO   M Onondaga CC            39:56.2  8:03 
   47      Mason Cochran         JR   M SUNY Adirondack        40:49.0  8:13 
   48   35 Joe West                   M SUNY Broome CC         42:50.1  8:38 
   49      Collin Merkle         FR   M SUNY Corning CC        42:53.6  8:38 
   50   36 Hjalmer Jacobsen      FR   M Finger Lakes CC        44:17.4  8:55 
   51   37 Luke Dehart                M SUNY Broome CC         44:24.6  8:57 
   52      Evan Goldrick         FR   M SUNY Corning CC        45:14.4  9:07 
   53      Justin Jones               M Herkimer County        45:24.1  9:08 
   54      Jevon Baker           SO   M SUNY Adirondack        47:56.7  9:39 
   55      Damon Litzenberger    SO   M Cayuga CC              49:16.2  9:55 
   56      Robert Ward           SO   M Cayuga CC              51:39.4 10:24 
   57   38 Tyler Dingman              M SUNY Broome CC         57:09.1 11:30