6TH ANNUAL SUNY POLY WILDCAT WEEKEND CLASSIC
                     SUNY POLY, MARCY, NY    9/22/2018

                            TNT Timing Services
                             www.tnttiming.com

               ********** MALE 8K OVERALL RESULTS **********

================================================================================
PLACE TMPL NAME                YEAR SEX SCHOOL                 TIME   PACE
================================================================================
    1    1 Noah Valvo            SO   M SUNY Poly              27:37.2  5:34 
    2    2 Derek Smith           SR   M SUNY Poly              28:14.9  5:41 
    3    3 Jonathon Miller       SO   M SUNY Poly              28:21.0  5:43 
    4    4 Ian Kurzrock          SR   M SUNY Poly              28:29.9  5:44 
    5    5 Garrett Jones         FR   M SUNY Poly              28:32.2  5:45 
    6    6 Jesse Chain           SR   M SUNY Poly              28:40.4  5:47 
    7    7 Christopher Bouchard  SR   M SUNY Poly              28:57.7  5:50 
    8    8 Lachlan McIntosh      SO   M Keuka                  29:15.9  5:54 
    9    9 Logan Holthouse       FR   M Keuka                  29:16.4  5:54 
   10   10 Owen Rose             FR   M Elmira College         29:21.1  5:55 
   11      Andrew Pfeifer        FR   M SUNY Poly              29:30.8  5:57 
   12   11 Jake Baisley               M Herkimer CCC           30:05.0  6:04 
   13   12 Joshua Stuhlman            M Mohawk Valley CC       30:18.1  6:06 
   14      Joseph Killian        FR   M SUNY Poly              30:26.1  6:08 
   15   13 Zumar Smith                M Herkimer CCC           30:51.3  6:13 
   16      John Godfrey          SO   M SUNY Adirondack        30:55.1  6:14 
   17   14 Anthony Latella            M Mohawk Valley CC       30:57.1  6:14 
   18      Jeremy Komp           FR   M SUNY Adirondack        31:10.2  6:17 
   19      William Grady         FR   M SUNY Poly              31:29.2  6:21 
   20   15 Andrew Yacobucci           M Herkimer CCC           31:37.2  6:22 
   21   16 Jeremy Best           SR   M Elmira College         31:37.8  6:22 
   22      Dakota Corney              M Unattached             31:53.1  6:25 
   23      Benjamin Forrester    SR   M SUNY Poly              31:57.6  6:26 
   24      Gabriel Lobaido       FR   M Fulton Montgomery CC   32:18.8  6:31 
   25      Justin Schoenfield    FR   M SUNY Poly              32:33.1  6:33 
   26      Tyler Dellavechia     SO   M Cazenovia              32:37.0  6:34 
   27   17 Lewis Lewis                M Herkimer CCC           32:46.2  6:36 
   28      Starlin Nunez Ash     JR   M SUNY Poly              33:06.6  6:40 
   29   18 Kennyasha Joseph           M Herkimer CCC           33:06.7  6:40 
   30   19 Marius Murabito            M Herkimer CCC           33:10.6  6:41 
   31   20 Brian Craig           JR   M Keuka                  33:13.7  6:42 
   32   21 Jarritt Himmelreich   SR   M Elmira College         33:22.1  6:43 
   33   22 Alex Childres              M Mohawk Valley CC       33:22.4  6:43 
   34   23 Salvatore Latella          M Mohawk Valley CC       33:36.1  6:46 
   35   24 Braxton Knapp         SO   M Keuka                  33:45.3  6:48 
   36      Clane Newcomer        SO   M Fulton Montgomery CC   33:52.3  6:49 
   37   25 Mack Ottens           SR   M Keuka                  34:05.6  6:52 
   38   26 Jordan Edmonds             M Herkimer CCC           34:22.7  6:55 
   39   27 Colin Marchincin      SR   M Keuka                  34:32.3  6:57 
   40      Ricky Patterson            M Herkimer CCC           34:33.5  6:58 
   41      Matthew Gallimo       JR   M SUNY Poly              34:37.1  6:58 
   42   28 Jamie Haskell              M Mohawk Valley CC       34:42.7  6:59 
   43      Ryan Fitzgerald       SR   M SUNY Poly              35:23.8  7:08 
   44      Nick Markessinis      JR   M SUNY Poly              35:36.8  7:10 
   45      George Watson              M Herkimer CCC           35:51.4  7:13 
   46   29 Preston Hilfiker      FR   M Keuka                  36:21.0  7:19 
   47   30 Jonathan Muller       SR   M Elmira College         36:30.7  7:21 
   48      Kyler Ford                 M Herkimer CCC           36:55.6  7:26 
   49      Michael Guller        SO   M Keuka                  37:19.8  7:31 
   50      Joshua Blake          JR   M SUNY Poly              37:48.8  7:37 
   51   31 Matt Straney          JR   M Elmira College         38:40.1  7:47 
   52      Mason Cochran         JR   M SUNY Adirondack        40:07.5  8:05 
   53      Daniel Barry          FR   M Keuka                  40:27.7  8:09 
   54   32 Justin Gillule        SR   M Elmira College         41:26.1  8:21 
   55      Justin Jones               M Herkimer CCC           41:52.9  8:26 
   56      Brennan Goetz         FR   M SUNY Poly              43:07.9  8:41 
   57      Jevon Baker           SO   M SUNY Adirondack        44:00.2  8:52 
   58      Connor McCagg         FR   M Cazenovia              45:38.0  9:11 
   59      James Briody               M Herkimer CCC           46:32.3  9:22 
   60      Dan Lazzaro           JR   M Keuka                  47:12.3  9:30 
   61      Jacob Hickey          FR   M Keuka                  52:11.8 10:30